Bursa
29°

AÇIK

<strong>Samsung’dan seçili buzdolabı, çamaşır ve kurutma makinelerinde 20 yıl garanti</strong>
  • Habercimiz.net
  • Genel
  • Samsung’dan seçili buzdolabı, çamaşır ve kurutma makinelerinde 20 yıl garanti

Samsung’dan seçili buzdolabı, çamaşır ve kurutma makinelerinde 20 yıl garanti

Samsung, seçili buzdolabı, çamaşır ve kurutma makinelerinde "20 yıl garanti" uygulamasını devreye aldı. Şirket açıklamasına göre, sürdürülebilirlik ve inovasyonu odağına alan Samsung, beyaz eşya ürünlerindeki dayanıklılık vaadini Türkiye’de bir ilke imza atarak taçlandırıyor. Samsung, Dijital Inverter kompresörler (DIT Compressor) ve Dijital Inverter motorlar (DIT Motor) özelinde seçili buzdolabı, çamaşır ve kurutma makinelerinde 20 yıl garanti sunuyor. Bugüne kadar sunulmuş en kapsamlı garanti programı olan "20 yıl garanti" uygulaması, aynı zamanda şirketin sürdürülebilirlik, enerji tasarrufu ve çevre yaklaşımıyla da örtüşüyor. Samsung'un içerisinde DIT kompresör bulunan buzdolaplarında 7 farklı soğutma hızı bulunuyor. Bu sayede dolap kapaklarının açılıp kapatılması sırasında içerisindeki ısı korunabiliyor. Böylelikle farklı iklim koşullarında dahi soğutma hızı en iyi şekilde ayarlanıyor. Ayrıca dolaba yerleştirilen farklı ısılardaki gıdalara göre de haznesindeki ısıyı otomatik olarak ayarlayabilen buzdolapları, gerektiğinde ısıyı düşürüp artırabiliyor. Bu akıllı kontrol sistemi buzdolabının hem verimliliğini artırıyor hem de kompresörünün uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlıyor. Samsung'un içerisinde DIT motor bulunan çamaşır ve kurutma makineleri ise konvansiyonel motorlu klasik makinelere göre daha sessiz ve daha güçlü bir performans sergiliyor. Geleneksel motorlardaki sürtünmeye bağlı çalışan ve motorun ömrünü kısaltan parçaların, inverter motorda kullanılmaması, motorun uzun yıllar dayanıklı, verimli ve sessiz çalışmasını sağlıyor. Bunların dışında ürünlerindeki malzeme kalitesini de her geçen gün artıran Samsung, DIT motorlarında alüminyum yerine yüksek iletkenlik sağlayan bakır bileşenlerini kullanıyor. Buzdolaplarındaki DIT kompresörlerine ve çamaşır makinelerindeki DIT motorlarına 20 yıl garanti sunan Samsung, oluşan kompresör ve motor arızalarında ürünleri, ücretsiz onarıyor ya da değişimini sağlıyor. Ürünlerde arıza veya sorun meydana geldiğinde ise Samsung Yetkili Servisleri, 1 ila 4 gün içinde onarımı tamamlayarak ürünü müşterilere teslim ediyor. Samsung'un seçili beyaz eşya ürünlerinde sunduğu 20 yıl garanti uygulaması ile ilgili daha detaylı bilgiye "https://www.samsung.com/tr/secili-beyaz-esyalarda-20-yil-garanti/" adresinden ulaşılabiliyor.

ABONE OL
29 Aralık 2022 14:06
<strong>Samsung’dan seçili buzdolabı, çamaşır ve kurutma makinelerinde 20 yıl garanti</strong>
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 Samsung, seçili çamaşır ve kurutma makinelerinde 20 yıl boyunca oluşabilecek motor arızalarında ve seçili buzdolaplarında 20 yıl boyunca oluşabilecek kompresör arızalarında onarım ya da değişim ile ürün devamlılığını sağlayacak

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.