Bursa
23°

KAPALI

Yıldırım’ 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel konser

Yıldırım Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101’inci yılında düzenleyeceği Ersay Üner konseri ile Yıldırımlılara unutulmaz bir Zafer Bayramı yaşatacak.

25 Ağustos 2023 11:47
0

BEĞENDİM

Yıldırım Belediyesi, Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin 101’inci yıl dönümü ve 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı büyük bir coşku ile kutlayacak. Kutlamalar kapsamında 30 Ağustos Çarşamba günü Dj performans ile başlayacak programın ardından ünlü sanatçı Ersay Üner, ‘Yıldırım Belediyesi Bayrak Alanı’nda Yıldırımlılarla buluşacak. Ünlü sanatçı birbirinden güzel şarkılarıyla ilçe sakinlerine Zafer Bayramı coşkusunu doyasıya yaşatacak.

Tüm ilçe sakinlerini 30 Ağustos’ta Bayrak Alanına davet eden Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Kurtuluş Destanımızın eşi benzeri görülmemiş bir zaferle taçlandırıldığı, bağımsızlık mücadelemizin simgesi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda ünlü sanatçı Ersay Üner’i ilçemizde misafir ediyoruz. Yıldırım’da büyük bir coşku içinde kutlayacağımız programa tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyor, Yüce Türk Milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

<'https://www.habercimiz.net/wp-content/uploads/2024/02/300x600_mucadele_banner.gif'>

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r