Bursa
34°

AÇIK

Yılın Son ToplantısınıYaptı

Osmangazi Belediyesi, 2021 yılının son aylık olağan meclis toplantısını gerçekleştirdi.

9 Aralık 2021 10:20
0

BEĞENDİM

Osmangazi Belediyesi Meclis Salonu’nda Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Erdönmez’in yönettiği aralık ayı olağan meclis toplantısında, gündem maddelerinin görüşülmesinden önce geçen ay gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili meclis üyelerine bilgi verildi.
Kasım ayının hizmet ve yatırımlarla dolu geçtiğini ifade eden Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Erdönmez, “Osmangazi Belediyesi olarak hizmet kalitesini klasik belediyecilik anlayışının çok ötesine taşıyarak, insan odaklı, örnek ve mega projelerle şehrimize vizyon katıyoruz. Osmangazi’de katılımcı yerel yönetimin en güzel örneğini ortaya koyduğumuz, büyüklüğü ve fonksiyonelliği ile Türkiye’de ilk olacak Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi (BAREM) ile sosyal belediyeciliğe imzamızı atıyoruz. Bu örnek projemizde inşaat çalışmaları ve çevre düzenlemeleri bitti. Mobilya montajları ve tefrişat çalışmalarının tamamlanmasının ardından BAREM’i en kısa zamanda hizmete açacağız” dedi.
Aylık faaliyet sunumunun ardından gündem maddelerinin görüşülmesiyle meclis toplantısı sona erdi.

OSMANGAZİ BELEDİYESİ, 2021 YILININ SON AYLIK OLAĞAN MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ. (MEHMET ŞENSÖZ/BURSA-İHA) Osmangazi Belediyesi, 2021 yılının son aylık olağan meclis toplantısını gerçekleştirdi.

<'https://www.habercimiz.net/wp-content/uploads/2024/02/300x600_mucadele_banner.gif'>

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r