Bursa
-3°

HAFİF KAR YAĞIŞLI

Yusuf Ziya Yüce Genç iletişimcilerle buluştu

Yusuf Ziya Yüce Genç iletişimcilerle buluştu

Limak Enerji Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce Yıldırım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi iletişim öğrencileriyle buluştu.

ABONE OL
2 Aralık 2021 22:11
Yusuf Ziya Yüce Genç iletişimcilerle buluştu
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Yıldırım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda gerçekleşen etkinliğe Limak  Enerji Grubu Kurumsal İletişim Müdürü  Yusuf Ziya YÜCE, , Kurumsal İletişim Ekip Lideri Can GİNYOL, Kurumsal İletişim Uzmanları Aygül KUMOVA, Burcu SEKMEN, Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü  Ömer YILMAZ, Müdür Yardımcısı Seda YILMAZ,  Halkla İlişkiler, Gazetecilik ve Radyo Televizyon bölümü öğretmenleri ile ilgili alan öğrencileri katıldı.

Halkla ilişkiler, Gazetecilik ve Radyo ve Televizyon öğrencilerinin sektöre dair sorularını yanıtlayan Yusuf Ziya YÜCE öğrencilere iletişim mesleğine dair önemli açıklamalarda bulundu.

Halkla İlişkilerin kurumlar açısından önemini sıklıkla vurgulayan YÜCE, halkla ilişkiler ve kurumsal iletişim birimlerinin bir firmanın olmazsa olmaz parçalarından olduğunu dile getirdi. Halkla İlişkiler birimlerinin firmaların birçok alanında faaliyet yürüttüğünü belirten YÜCE, “ halkla ilişkiler birimleri kurumların sosyal medya faaliyetleri, kurum içi, kurum dışı iletişim ve sosyal sorumluluk faaliyetlerinde etkin rol oynuyorlar ” dedi.

GELECEK ARTIK DİJİTAL DÜNYADAN GEÇİYOR

Dijital dünyanın  hızla geliştiğini vurgulayan Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya YÜCE, dijitalleşmeye ayak uydurmamızın firmaları ve kişileri her zaman bir adım öne çıkardığını vurguladı. Ayrıca YÜCE, “Her zaman gündemi yakından takip etmeliyiz. Dijitalleşmeyi bilmeyen bir iletişim uzmanının olması mümkün olamaz. Dijital dünyanın sizlere sunduğu olumlu imkanlardan faydalanmanız çok önemli ”dedi.

Öğrencilerin lise dönemlerinde aldıkları staj eğitimlerinin üniversite dönemlerinde fayda sağladığını belirten YÜCE, Staj eğitimleri öğrencilerin kendi yeteneklerini geliştirmeleri ve kendilerini tanıyabilmeleri açısından çok önemli, sektörde bir adım öne geçebilmenin kişinin kendini donanımlı hale getirebilmesi ve çok yönlü olması ile mümkün olduğunu belirtti.

Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin öğrencilere sunduğu imkanlardan övgüyle söz eden YÜCE, “lise sıralarında bu imkanlarla okumanız sizler için büyük bir avantaj sağlıyor. Bu şartlar sadece üniversitelerin iletişim fakültelerinde varken, sizler lise de bu şartlara sahipsiniz bu şartları da değerlendirmeniz de fayda var” dedi.

Sektör tecrübelerini geleceğin iletişimcileri ile paylaşan Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya YÜCE, hedefinize odaklanmanız ve sevdiğiniz işi layıkıyla yapmanız en önemli kural diyerek sözlerini tamamlandı.

Yıldırım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ömer YILMAZ  değerli bilgilerini öğrencilerimizle paylaşan Sayın Yusuf Ziya Yüce’ye teşekkürlerini sundu. Geleceğin Halkla İlişkiler Uzmanlarını, Gazetecilerini ve Televizyoncularını yetiştirdiklerini belirten YILMAZ, “Şuan yaptığınız çalışmalarla ileride olacağınız yeri belirleyebilirsiniz. her zaman hayal edin, bundan 10 sene sonra nerede olabileceğinizi hayal edin, hayallerinize ulaşabilmeniz için hedeflerinize odaklanmanız en önemli kural” diyerek sözlerini tamamladı.

Etkinlik sonunda Yıldırım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü  Ömer YILMAZ,  Limak Enerji Kurumsal İletişim Yusuf Ziya YÜCE ve Ekibine teşekkürlerini sunarak, çiçek takdim etti.

Habercimiz.Net

HABER : ÖZGE KURU

FOTO MUHABİR : CANSU DEMİRAY / SÜLEYMAN CAN ŞİRİN

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.