Bursa
13°

KAPALI

Akaryakıt fiyatlarına zam

Akaryakıt fiyatlarında son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Motorin ve benzin fiyatlarına gelen peş peşe zamların ardından araç sahiplerini üzecek haber geldi. 5 Eylül Salı gününden itibaren geçerli olmak üzere LPG fiyatlarına zam geldi.

5 Eylül 2023 09:14
0

BEĞENDİM

Akaryakıt zammı ile güncel LPG fiyatı, motorin ve benzin fiyatları araç sahipleri tarafından araştırılıyor. Döviz kuru ve brent petrol fiyatlarındaki son dakika gelişmeleri akaryakıt zammı ve indirimi haberlerini beraberinde getiriyor. Son akaryakıt zamları ile benzin ve motorin fiyatları 36-37 TL seviyelerine yükselirken araç sahiplerini üzecek haber bu sefer LPG’den geldi. Motorin fiyatlarına 5 Eylül Pazartesi gününden itibaren geçerli olmak üzere 1 TL’nin üzerinde zam geldi. İşte 5 Eylül 2023 güncel motorin, benzin ve LPG fiyatlarında son durum…

BENZİN FİYATLARINA PEŞ PEŞE İNDİRİM GELMİŞTİ

31 Ağustos Perşembe gününden itibaren geçerli olmak üzere benzin fiyatlarına 97 kuruş indirim geldi.

Benzin fiyatlarında 1 Eylül Cuma gününden itibaren geçerli olmak üzere 98 kuruş indirim yapıldı.

OTOGAZA ZAM GELDİ!

5 Eylül Salı gününden itibaren geçerli olmak üzere LPG fiyatlarına 1 lira 30 kuruş zam yapıldı. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa başta olmak üzere 81 ilde akaryakıt zammı sonrası tabelalar güncellendi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r