Bursa
31°

AÇIK

Gratis ” Customer Brands ” seçildi

Türkiye genelinde 1200 kişi ile yapılan anket sonrası sonuçlar neticelendi.

17 Kasım 2023 13:37
0

BEĞENDİM

Müşteri hizmetlerinin en iyi yönetildiği markaların “ödüllendirildiği Alfa Awards’da Gratis ” Customer Brands ” ödülünü aldı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye çapında 81 ilde 700’ü aşkın mağazası ile hizmet veren Gratis, bu yıl 8’inci kez düzenlenen ALFA Awards ödül töreninde müşteri deneyimi yönetimindeki başarısıyla sürdürülebilir bir ilişki kuran markaların ödüllendirildiği törende, halk jürisinin oylarıyla “Customer Brand” seçilerek “Kişisel Bakım/Kozmetik Mağazası” kategorisinde 1’incilik ödülünün sahibi oldu.

Akadametre tarafından farklı sektörden markaların 64 farklı kategoride kapsamlı bir metodolojiyle değerlendirildiği ALFA Awards’ın sonuçları, Türkiye genelinde 1200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen anketler neticesinde belirlendi.

Tüketici kitlesinin vermiş olduğu yanıtlar baz alınarak hazırlanan anket sonucunda belirlenen markaların ödüllendirildiği tören kapsamında Gratis, “Kişisel Bakım Sektörü” kategorisinde 1’inci seçildi.

Tüketicisinin yanında olarak müşteri deneyimini daima yükseltmeyi hedefleyen Gratis, 14 yıldır mağazaları, online satış platformu ve Beauty güzellik merkezleriyle tüketicilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

<'https://www.habercimiz.net/wp-content/uploads/2024/02/300x600_mucadele_banner.gif'>

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r