Bursa
30°

AÇIK

  • Habercimiz.net
  • Genel
  • Bağcılar Belediyesinden El Halil Belediyesine “mobil uygulama” desteği

Bağcılar Belediyesinden El Halil Belediyesine “mobil uygulama” desteği

Bağcılar Belediyesinin bilgi teknolojileri konusunda siber güvenlik eğitimi, teknik ve mali destek verdiği El Halil Belediyesinin mobil uygulaması hayata geçti.

30 Aralık 2022 13:54
0

BEĞENDİM

Bağcılar Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Filistin’in El Halil Belediyesinin mobil uygulamaya geçmesi dolayısıyla El Halil kentinde tanıtım programı düzenlendi.

Programa Bağcılar Belediyesi Başkan Yardımcıları Ertuğrul Selçuk Güldüler ve Mehmet Şirin, Strateji Geliştirme Müdürü Serbay Öztürk ve Dış İlişkiler Başkan Danışmanı Mustafa Araç katıldı.

Yeni uygulamanın hayırlı olması temennisinde bulunan El Halil Belediye Başkanı Teysir Ebu Sinine, Filistin halkına desteklerinden dolayı Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, belediye meclis üyeleri ve Bağcılar halkına teşekkür ederek, katkı sağladıkları mobil uygulama sisteminin başlatılmasından mutluluk duyduğunu ifade etti.

Konuşmaların ardından El Halil Belediyesi mobil uygulamasının tanıtımı yapıldı.

Mobil uygulamanın hayata geçirilmesi için Bağcılar Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü uzmanları tarafından, El Halil Belediyesi personeline “uygulama kaynak kodları”, “danışmanlık desteği”, “siber güvenlik”, “EBYS eğitim ve analiz çalışmaları” ve “ağ bilişimi” konularında eğitim verilmişti.

<'https://www.habercimiz.net/wp-content/uploads/2024/02/300x600_mucadele_banner.gif'>

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r