Bursa
30°

AÇIK

  • Habercimiz.net
  • Eğitim
  • Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Entegre Yönetim Sistemi Denetiminde

Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Entegre Yönetim Sistemi Denetiminde

“Hayata Değer Katan Bireyler Yetiştiriyoruz” mottosuyla eğitim – öğretim hayatına devam eden Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde, "TS ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi", "TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi" ve "TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi" belgelendirme hizmetinin devamı için yıllık olağan denetleme gerçekleştirildi.

23 Kasım 2023 17:12
0

BEĞENDİM

Açılı toplantısında Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ömer Yılmaz, “Hizmet kalitesini artırma ve memnuniyeti en üst düzeyde tutma konusundaki kararlıklarına vurgu yaparken gerçekleştirilen denetimden memnun olduklarını dile getirdi. Hizmetleri etkin ve verimli bir şekilde yönetme, sürekli iyileştirme süreçlerini benimseme ve öğrencilerin, öğretmenlerin ve velilerin memnuniyetini en üst düzeyde tutma konusundaki kararlılığın devam edeceğini belirtti. Yılmaz, “Kurumsallaşma çalışmalarında toplam kalite yönetimi prensiplerini benimseyerek, paydaşlarımızın beklentilerinin de üzerinde hizmet sunma yolculuğunu başarıyla sürdürmekteyiz” diye konuştu.

Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin belgelendirme hizmetinin yenilenmesi amacıyla gerçekleştirilen denetime Türkiye’nin farklı şehirlerinden alanında uzman kişiler geldi. Denetime Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Mahmut Çamlı başkanlık yaparken, yine Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Halis Çelik, Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Fatma Durdu Aksoy, İstanbul Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Ali Gül ve Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Oktay Köse de Entegre Yönetim Sistemi denetçileri olarak iki gün boyunca okulda bulundular.

Eğitim – öğretim sürecindeki verimliliğin arttırılması amacıyla çalışmalarını titizlikle sürdüren Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 2022 yılında başarılı bir denetim sürecinden geçerek “TS ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi” ve TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi” belgesi almaya hak kazanmıştı.

<'https://www.habercimiz.net/wp-content/uploads/2024/02/300x600_mucadele_banner.gif'>

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r