Bursa
-2°

KAPALI

Yıldırım MTAL eTwinning Projesine 2021 Avrupa Kalite Etiketi Ödülü Verildi
  • Habercimiz.net
  • Bursa
  • Yıldırım MTAL eTwinning Projesine 2021 Avrupa Kalite Etiketi Ödülü Verildi

Yıldırım MTAL eTwinning Projesine 2021 Avrupa Kalite Etiketi Ödülü Verildi

Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi koordinatörlüğünde yapılan 'This Is How We Do It / Biz Bunu Böyle Yaparız' eTwinning Projesi 11 ülkeden Ulusal Kalite Etiketi ödülü aldıktan sonra Avrupa Kalite Etiketi Ödülüne de layık görüldü.

ABONE OL
8 Kasım 2021 23:40
Yıldırım MTAL eTwinning Projesine 2021 Avrupa Kalite Etiketi Ödülü Verildi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bursa Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi koordinatörlüğünde İtalya, Polonya, Ermenistan, Litvanya, İspanya, Arnavutluk, Hollanda, Hindistan, İran, Ukrayna, Gürcistan, Portekiz ve Romanya’dan 19 okul ve 132 öğrencinin dahil olduğu projede, öğrenciler birbirileri ile etkileşim içerisinde kendi kültürlerini tanıtma, web 2.0 araçlarını kullanma, dil becerilerini geliştirme fırsatı buldular.

Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ömer YILMAZ,

“Okulumuz öğrencilerimiz ve proje koordinatör öğretmenimiz Filiz BALÇIK TAÇ,  13 ülkeden 132 öğrenci ile yapılan bu projede 11 Ulusal Kalite Ödülü ve Avrupa Kalite Ödülü alarak güzel bir başarıya daha imza atmış oldular. Biz Bunu Böyle Yaparız Proje kapsamında her ülke kendi kültür ve değerlerini paylaşma imkânı bulmuş ve uluslararası bir iletişim ağı kurulmuş oldu.”

şeklinde ifade etti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.